אודות StepAhead

אז מי אני?

שמי הוא יוסף שפייזמן, בן 58, נשוי ואב לשניים. עבדתי בתעשייה האווירית כ-21 שנה ולאחר מכן בחברת סטארט-אפ.

על פניו, עבודתי בתעשייה האווירית הייתה עבודה במקום מסודר, תנאים נוחים וכל אשר נדרש ממני זה לצאת מדי יום לעבודה ולהמתין לפנסיה. במהלך השנים הוצאות בלתי צפויות כוסו בעזרת שעות נוספות והחיים התנהלו על מי מנוחות כשבתוך תוכי משהו בער. לפני כחמש שנים הבנתי כי מקומי במקום העבודה אינו בטוח וכי גילי המתקדם לא יאפשר לי להתקבל למקום עבודה חדש, שלא לדבר על שכר סביר. גם כספי החסכונות כבר לא היוו עבורי משענת לאורך זמן.

בנימה אישית

לאחר הולדת שני ילדיי, חיפשתי דירת 4 חדרים (כאשר בבעלותי הייתה דירת 3 חדרים). בחיפושי ראיתי מודעה בעיתון על מכירת מגרש במושב. סוגיית הרכישה לוותה בחששות מאד גדולים מצידי ומצד משפחתי. עסקה זו, שהתבררה כמוצלחת ביותר, התקיימה לפני 24 שנים וגרמה לי להבין שאומץ מוביל לדברים חדשים.

לאור ניסיוני החיובי, טענתי מאז בפניי חבריי ובני משפחתי כי יש צורך לבצע מהלכים בתחום הנדל"ן. למדתי את התחום אך מעולם לא היה בי האומץ לבצע! היה קיים בי איזשהו פחד שמנע ממני לצעוד קדימה..

התובנה

היום אני מבין שנתיבי החיים הובילו אותי לתובנות שהצעידו אותי לדרך חדשה. תובנות אלו הובילו אותי לחשיבה על שינוי בחיים וכך נחשפתי לתחום ההשקעות בנדל"ן. תחום הנדל"ן הוא תחום בו האפשרויות להגדלת ההון העצמי שלך וביסוס עצמאותך הכלכלית הן אינסופיות.

הפיתרון

אני כאן למענכם ובשבילכם על מנת לשבור את הקרח לקראת הצעד הראשוני שלכם לעשייה פיננסית ועצמאות כלכלית. אני מאמין ששבירת מחסום הפחד והצלחה בצעד הראשון תוביל אתכם לעשייה נוספת ועצמאות כלכלית. במידה ואתם חושבים שאין לכם מספיק הון עצמי לבצע את הצעד הראשון צרו עימי קשר! אני אלווה אתכם צעד צעד ואראה לכם שהבלתי אפשרי הוא אפשרי,ניתן לבצע צעדים קטנים בתחום אשר יהווה צעד גדול להגדלת ההון העצמי שלכם. "צעד קטן לכם = צעד גדול למשפחתכם".

נדל״ן קפ-קורל

karka2

קרקע ״יבשה״

700

קרקע ״רטובה״

cape coral tgt-399x258

נכס בבנייה

תמ״א 38

פרוייט ארלוזורוב ת״א

פרויקט שפרינצק ת״א

פרויקט שרת גבעתיים

קבוצות רכישה

1

פרוייקט הגדוד העברי

3

פרויקט דרום העיר ת״א

2

פרויקט בן גמליאל ת״א

מחפשים להשיג עצמאות כלכלית?

בואו לקבל כלים ישימים ופרקטיים מוכחים!

StepAhead מציעה לכם לקבל ייעוץ וליווי לעצמאות כלכלית חינם...

 

יש לכם קרן השתלמות ? קרן פנסיה ? תוכנית מנהלים ?

כסף זה יכול להיות כלי מינוף לעצמאות כלכלית. עובדה!

 

התקשרו עכשיו! 077-2201295 

 

אנחנו כאן לתת לכם את הכלים להבין שאפשר

להשיג עצמאות כלכלית נכונה וחכמה.

 

איך? עם כספים שנמצאים באפיקי החסכון של כל אחד מאיתנו וללא פריצה

של מסגרת החסכון הקיימת, תוך כדי השקעה נכונה ונמוכה באפיקים שונים.

 

 

JoomShaper