מספרים עלינו

 
את יוסי הכרתי לפני כ 6 שנים. באותו זמן היכרתי את בת זוגתי דורין לאחר שנה התחתנו עם משכורות ממוצעות והון עצמי נמוך מצאתי את עצמי אחרי החתונה מחפש דירה להשכיר... לא חשבתי בכיוון של לקנות דירה, מי ייתן לי משכנתא ? איך אעמוד בהחזרים? היה לי מזל משמיים יוסי בשבילי מורה אשר שינה לי את התפיסה על פיה חונכתי בבית תפיסה האומרת כשאין כסף לא קונים... לקח זמן לרכוש ביטחון , אבל יוסי לא ויתר: "קונים דירה בלי כסף" - חזר ואמר, משאיר אותי ללא מילים. בכול בוקר שואל ברצינות ובדאגה גם יחד את אותה שאלה "נו אמיר, נו , קנית דירה ? " לא הייתי קונה דירה לולא יוסי - חד וחלק..
 אמיר לוי
 שכיר בחברת אינטל
 
יוסי דחף ותמך בי לעשייה התמיכה של יוסי הובילה אותי לרכישת נכס מניב תודה לך יוסי.
 תומר זוסמן 
יזם הייטק מנכ"ל
 
יוסי הציע לי לרכוש מגרש בקייפ קוראל לאחר שלמדתי את המקום החלטתי לרכוש מיגרש מתוך ידיעה ברורה שעל ידי רכישת המגרש ומימושו בעתיד הקרוב אגדיל מהותית את ההון העצמי שלי בהדרכתו של יוסי גייסתי את הסכום הנידש יוסי ליווה אותי לאורך כל העיסקה כיום בבעלותי מיגרש בקייפ קוראל.
 דרור גי'רפי
 קבלן עצמאי
 
יוסי ליווה אותי בקניית נכס לפניי כשנה תמך בי לאורך כל הדרך בתמיכתו ביצעתי רכישה לנכס עם הון עצמי נמוך כיום הנכס מושכר יוסי הציע לי לרכוש מגרשים בקייפ קוראל לאחר שלמדתי את המקום החלטתי לרכוש ומכיוון שלא היה לי הון עצמי בהמלצתו של יוסי ביצעתי רכישה במתכונת של " יש מאין" מינפתי את קרן ההשתלמות רכשתי שלושה מגרשים יוסי נתן לי את התמיכה והחיזוקים לביצוע העיסקה תודה לך יוסי.
 איתי אלעד
 שכיר 

מחפשים להשיג עצמאות כלכלית?

בואו לקבל כלים ישימים ופרקטיים מוכחים!

StepAhead מציעה לכם לקבל ייעוץ וליווי לעצמאות כלכלית חינם...

 

יש לכם קרן השתלמות ? קרן פנסיה ? תוכנית מנהלים ?

כסף זה יכול להיות כלי מינוף לעצמאות כלכלית. עובדה!

 

התקשרו עכשיו! 077-2201295 

 

אנחנו כאן לתת לכם את הכלים להבין שאפשר

להשיג עצמאות כלכלית נכונה וחכמה.

 

איך? עם כספים שנמצאים באפיקי החסכון של כל אחד מאיתנו וללא פריצה

של מסגרת החסכון הקיימת, תוך כדי השקעה נכונה ונמוכה באפיקים שונים.

 

 

JoomShaper